Programmas
LAT    RUS


Country:
Softkey Programmatūras interneta veikals  
Atrast programmu: Piemērs: Kaspersky
 
Paplašināta meklēšana
 

Uzmanību! Katalogs latviešu valodā pašlaik tiek papildināts. Mēs piedāvājam izmantot mūsu saita
krievisko daļu, kurā uz doto momentu ir ievērojami lielāka programmu izvēle.

 

Projekts "Sofkey" ir izveidots ar mērķi, lai tā lietotāji varētu iegādāties un izplatīt programmas.

"Sofkey" darbojas trijos virzienos:

  • Programmu reģistrācijas dienests. "Sofkey" dod iespēju tās izstrādātājiem papildināt kopējo programmu katalogu, kontrolēt pārdošanas procesu, veikt reklāmas kampaņas, analizēt statistiku un veikt daudz ko citu.
  • Interneta veikals. Interneta veikalā pircējs var izvēlēties produktu, saņemt informāciju par piedāvātajām precēm un tās iegādāties.
  • Izplatīšana internetā. Tiek piedāvāts veidot kanālu programmatūras pārdošanai internetā. Turklāt autoriem tiek dota iespēja organizēt un efektīvi vadīt dīleru un afiliātu tīklus, kā arī organizēt reklāmas kampaņas.

Sistēmas "Sofkey" tehniskās iespējas maksimāli vienkāršo programmatūras pirkšanas un pārdošanas procesu internetā.

2004. gada rudenī Softkey pakalpojums tika uzsākts Igaunijā, bet 2005. gadā šis pakalpojums sāka darboties Lietuvā un Latvijā, tādējādi papildinot pārstāvniecību skaitu. Šādas pārstāvniecības jau darbojas Igaunijā, Krievijā , Baltkrievijā, Kazahstānā , Bulgārijā , Polijā .

Mēs esam ļoti pateicīgi uzņēmumam "Bitriks" par "Sofkey" sistēmas projektēšanu, izstrādi, dizainu un uzsākšanu, kā arī kompānijai IBS un projektam DATA FORT par programmas vadīšanu un par uzmanības izrādīšanu pret mūsu sistēmu.

Sistēmas lietotāju veidi

Pircējs
СKļūstot par pircēju serverī "Sofkey", jūs iegūstat iespēju savā personīgajā sadaļā sekot līdzi pasūtījuma izpildes procesam. Kad noformēsiet savus nākamos pirkumus, izmantojot savu personisko budžetu, jūs varēsiet saņemt ievērojamas atlaides un piedalīties balvu izlozēs.

Pastāvīgo pircēju pasūtījumi serverī tiek apstrādāti maksimāli operatīvi vēl pirms oriģinālo maksājumu dokumentu saņemšanas. Pastāvīgajiem pircējiem tiek piedāvāta iespēja veikt jaunus pasūtījumus, ik reizi neaizpildot pasūtījuma veidlapu - personiskā informācija tajā tiks iekļauta automātiski.

Autors
Autors var izmantot servera "Sofkey" tehniskās iespējas, lai izplatītu savas programmas vai lai ievietotu informāciju par tām servera katalogā.

Reģistrējoties serverī, autors iegūst savu kompāniju un budžetu. Izmantojot personīgo sadaļu, viņš viegli var rīkoties ar savu programmu cenām, noteikt īpašās atlaides pastāvīgajiem pircējiem un tiem, kas iegādājas vairumā.

Serveris piedāvā unikālu iespēju uzturēt dīleru un afiliātu tīklu. Personīgajā sadaļā autors varēs iegūt pilnīgu informāciju, kas nepieciešama pasūtījuma veikšanai, kā arī veikt programmu pārdošanas uzskaiti filiāļu tīklā.

Turklāt serveris piedāvātā tehniskas iespējas efektīvai sadarbībai ar partneriem un pircējiem.

Dīleris
Dīleris iegūst iespēju serverī iegādāties dažādu autoru programmas par īpašu dīlera cenu. Iegādājoties programmas vairumā, viņš saņem ievērojamas atlaides. Ir iespējams kļūt gan par viena, gan vairāku autoru dīleri, kā arī par visa servera "Sofkey" dīleri.

Personīgajā sadaļā dīleris varēs aplūkot savu pasūtījumu detalizētu statistiku, vadīt savas dīlera vienošanās, sekot pasūtījumu izpildes procesam.

Afiliāti
Izvietojot savās serverī norādi uz viena vai vairāku autoru programmām, afiliātam tiek dota iespēja saņemt noteiktu atalgojumu pēc programmas pārdošanas, ja tā ir atrasta un nopirkta pēc norādes afiliāta serverī. Afiliāts varēs ievietot ne tikai norādi uz kādu atsevišķu programmu, bet arī uz visu serveri www.softkey.lv

Personīgajā sadaļā afiliāts varēs aplūkot programmu pārdošanas statistiku, kas notikusi caur viņa tīklu, sekot līdzi pasūtījumu izpildei un sava budžeta stāvoklim.

Visiem reģistrētajiem lietotājiem tiek dota iespēja kļūt par citu autoru dīleriem vai afiliātiem. Dīleris varēs iegādāties programmu uz izdevīgiem nosacījumiem. Afiliāts savā serverī varēs ievietot norādi uz autora programmu un iegūt procentu no programmas pārdošanas.

Autori, dīleri un afiliāti var savstarpēji sadarboties, noslēgt partneru vienošanās. Tādu iespēju nodrošina līgumu sistēma, kura precīzi regulē servera lietotāju attiecības un ļauj izvairīties no strīdiem un savstarpējas nesaprašanās.

Aicinām sadarboties pircējus, programmu autorus un ražotājas firmas, dīlerus un afiliātus. Visas piezīmes un aizrādījumus par sistēmas darbu lūgums nosūtīt uz adresi: partner@sofkey.lv vai pa tālruni: (+372) 620 9599.

 

Jūsu grozs ir tukšs Grozs
Kopā pasūtījumu: 20 088 009
 
lietotāja vārds:
parole:
Reģistrācija
Esat aizmirsuši paroli?
 
Pircēja sadaļa
Veikals
Palīdzība
Partneriem
Apkalpošana
Reģioni
 
 
Kontaktinformācija
(+372) 616 6070
 
Uzdot jautājumu tehniskajam atbalstam
Tehniskais atbalsts
 

Valūta
Parādīt kataloga cenas valūtā:

 

Mēs pieņemam
Apmaksas veidi
un citi apmaksas veidi
 

Izdrukas versija
  |

Drošības režīms
Ja jums radušās problēmas, jūs varat vērsties tehniskā atbalsta dienestā.
Тālr.: (+372) 616 6070. Darba laiks: pirmd. – piektd. 10.00 – 17.00 (GMT+2, Riga).

Izstrādāts kompānijā «Bitrix»
Izstrādāts
«Bitrix»

 
Copyright © 2001–2018 SAS «Softkey»