Programmas
LAT    RUS


Country:
Softkey Programmatūras interneta veikals  
Atrast programmu: Piemērs: Kaspersky
 
Paplašināta meklēšana
 

Uzmanību! Katalogs latviešu valodā pašlaik tiek papildināts. Mēs piedāvājam izmantot mūsu saita
krievisko daļu, kurā uz doto momentu ir ievērojami lielāka programmu izvēle.

 

Likumdošanas bāze
Atlaides
Pasūtījumu ievietošana
Pasūtījuma noformēšana
Interneta veikala administrācijas garantijas
Piegādes termiņi
Nepārvaramā vara
Interneta veikala atbildība
Strīdi
Apmaksas veidi par precēm:
        Caur interneta banku
        Ar pārskaitījumu
Citi noteikumi

Likumdošanas bāze

Iesaistīto pušu savstarpējās attiecības regulē Latvijas Civillikums, likums "Par patērētāju tiesību aizsardzību", kā arī citi tiesiskie akti, kuri ir spēkā līguma slēgšanas starp iesaistītajām pusēm brīdī.

Atlaides

Uzņēmums "Sofkey" saviem klientiem sistemātiski piedāvā atlaides.

Ja uz vienu un to pašu produktu attiecas vairākas atlaides, tad par prioritāru tiek uzskatīta maksimālā atlaide.

Atlaižu politiku nosaka programmu izgatavotāja firma, un informāciju par to var atrast mājas lapas ziņu nodaļā www.softkey.lv. Produktu katalogā blakus produkta cenai tiek publicētas spēkā esošās atlaides un īpašās cenas.

Pasūtījumu ievietošana

Pasūtījumus mājas lapā var ievietot 24 stundas dienā bez brīvdienām. Pasūtījumu apstrādes procedūra (ievietošana, mainīšana vai atcelšana) tiek veikta tikai elektroniskā kataloga ietvaros, un tai ir prioritāra loma attiecībā pret jebkuriem citiem dokumentiem un sazināšanās veidiem, kas ir Pasūtītāja rīcībā. Interneta veikals un Pasūtītājs paziņo par to, ka piekrīt šādiem darbības nosacījumiem, ja nekādas citas vienošanās nav fiksētas rakstiskā veidā.

Pasūtījuma noformēšana

Pēc tam, kad jūs esat veiksmīgi izdarījis pirkuma izvēli un esat to veiksmīgi ievietojis "grozā", jums nepieciešams noformēt pasūtījumu. Lai to izdarītu, "grozā" izrediģējiet vajadzīgo preču daudzumu. Tālāk nospiediet uz "Noformēt pasūtījumu", aizpildiet visus nepieciešamos lauciņus un nosūtiet pasūtījumu mums.

Interneta veikala administrācijas garantijas

Interneta veikals "Softkey" veic preču pārdošanas pakalpojumus Latvijas teritorijā. Katram veikala klientam ir tiesības pieprasīt kvalitatīvu, precīzu un ātru pasūtījuma izpildi.

info@softkey.lv - sūdzībām un priekšlikumiem par veikala darbu

Mūsu pircēju saraksti ir pilnīgi konfidenciāla informācija, kura netiek izpausta vai nodota nekādām firmām vai organizācijām.

Piegāžu termiņi

Piegādes termiņš ir norādīts katrai pozīcijai programmas kartiņā (katalogā). Ja termiņi nav atrunāti, tad darbojas šādi noteikumi:

  • pozīcijām, kuras tiek piegādātas elektroniski (pa e-pastu) - garantētais piegādes termiņš ir 72 stundas no brīža, kad tiek apstiprināts samaksas par pasūtījumu fakts;
  • pozīcijām, kuras tiek piegādātas pa kurjerpastu vai pastu - piegādes termiņš tiek noteikts, noformējot pasūtījumu, un ir atkarīgs no reģiona, kurā atrodas saņēmējs.

Nepārvaramā vara

Interneta veikals neuzņemas atbildību par daļēju vai pilnīgu līguma saistību neizpildi, ja to ir izraisījuši nepārvaramās varas apstākļi (ugunsgrēks, plūdi, zemestrīce, karadarbība, valsts varas orgānu darbība un normatīvie rīkojumi), kam ir obligāts raksturs attiecībā uz interneta veikalu un kas radušies pēc līguma noslēgšanas, ar nosacījumu, ka šie apstākļi ir tiešā veidā ietekmējuši Kompānijas saistību izpildi.

Interneta veikala atbildība

Interneta veikals netestē produkciju attiecībā uz tās savietojamību ar kaut kādām konkrētām ierīcēm, sistēmām utt., par tās piemērotību darbam kaut kādos specifiskos apstākļos utt. Interneta veikals neuzņemas atbildību par jebkāda veida zaudējumiem, ko cietis Pasūtītājs, gan tiešiem, gan netiešiem. Kompensācijas lielums Pasūtītājam no interneta veikala puses nekādos apstākļos nevar pārsniegt iegādātās preces vērtību.

Strīdi

Visus iespējamos strīdus abas puses risina pēc vienošanās, ievērojot pretenziju risināšanas kārtību. Ja gadījumā strīdus jautājumus neizdodas atrisināt pārrunu ceļā vai ja neizdodas panākt miera izlīgumu pārrunu ceļā, strīdu ir jāizskata tiesas ceļā atbildētāja atrašanās vietā. Tiesas lēmums tad ir galīgs un obligāts abām pusēm.

Strīdīgo jautājumu risināšanas laikā puses apņemas apmainīties ar paziņojumiem vai pavēstēm rakstveidā (ne elektroniskā veidā). Puses apņemas atbildēt uz saņemtajiem paziņojumiem vai pavēstēm četrdesmit astoņu stundu laikā.

Apmaksas veidi

Caur interneta banku

Juridiska vai fiziska persona var veikt norēķinu par pirkumu caur jebkuru pieejamo interneta banku. Visi Softkey dati, kā arī apmaksājamā rēķina numurs automātiski tiks atzīmēti maksājuma uzdevumā. Jums tikai jāapstiprina datu pareizība un jāveic darījums.

Ar pārskaitījumu

Maksājumu ar pārskaitījumu juridiskas vai fiziskas personas veic caur jebkuru banku, kurā pircējam ir norēķinu konts. Pēc pasūtījuma aizpildīšanas un apstiprināšanas, jūs saņemsiet aizpildītu rēķinu ar Softkey rekvizītiem. Jūs varēsiet izdrukāt šo rēķinu, kurā ir jūsu pasūtījums, lai to apmaksātu.

Maksājumu jāveic septiņu kalendāro dienu laikā no pasūtījuma noformēšanas brīža. Pēc maksājuma saņemšanas sākas pasūtījuma apstrāde.

Citi noteikumi

Šis dokuments satur izsmeļošu noteikumu aprakstu, veicot darbības starp interneta veikalu un Pasūtītāju un ir prioritārs attiecībā uz jebkuru citu dokumentu starp abām pusēm.

Jūsu grozs ir tukšs Grozs
Kopā pasūtījumu: 20 088 010
 
lietotāja vārds:
parole:
Reģistrācija
Esat aizmirsuši paroli?
 
Pircēja sadaļa
Veikals
Palīdzība
Partneriem
Apkalpošana
Reģioni
 
 
Kontaktinformācija
(+372) 616 6070
 
Uzdot jautājumu tehniskajam atbalstam
Tehniskais atbalsts
 

Valūta
Parādīt kataloga cenas valūtā:

 

Mēs pieņemam
Apmaksas veidi
un citi apmaksas veidi
 

Izdrukas versija
  |

Drošības režīms
Ja jums radušās problēmas, jūs varat vērsties tehniskā atbalsta dienestā.
Тālr.: (+372) 616 6070. Darba laiks: pirmd. – piektd. 10.00 – 17.00 (GMT+2, Riga).

Izstrādāts kompānijā «Bitrix»
Izstrādāts
«Bitrix»

 
Copyright © 2001–2018 SAS «Softkey»