Programmas
LAT    RUS


Country:
Softkey Programmatūras interneta veikals  
Atrast programmu: Piemērs: Kaspersky
 
Paplašināta meklēšana
 

Uzmanību! Katalogs latviešu valodā pašlaik tiek papildināts. Mēs piedāvājam izmantot mūsu saita
krievisko daļu, kurā uz doto momentu ir ievērojami lielāka programmu izvēle.

 

SoftKey interneta supermārkets paziņo par oficiālu pārstāvniecības atvēršanu Latvijā

15.11.2005 / Softkey

Programmnodrošinājuma interneta supermārkets SoftKey paziņojis par oficiālu jaunas pārstāvniecības atvēršanu. Par kārtējo valsti, kuras lietotājiem kļuvuši pieejami Softkey pakalpojumi, kļuvusi Latvija (www.softkey.lv).

Šā gada marta beigās kompānija Softkey atvērusi biroju Igaunijā, un tas kļuva par pirmo soli, apgūstot Baltijas valstu tirgu. Līdz ar Latvijas pārstāvniecības darbības uzsākšanu, kas tika nodrošināta pēc Softkey-Igaunija iniciatīvas un ar tās atbalstu, var tikt uzsāktas sarunas par pārstāvniecības paplašināšanu Baltijas valstīs un kopīga biroja (Softkey-Baltija) izveidošanu.

„Baltijas valstu tirgi gan no ekonomiskā, gan no teritoriālā viedokļa ir līdzīgi viens otram. To nosaka ģeogrāfiskais izvietojums un attīstības virzienu līdzība pēdējo gadu laikā. Tieši tāpēc mums šķiet loģiski attīstīt nevis katras valsts atsevišķo pārstāvniecību, bet kopīgo Baltijas virzienu. Tas tomēr neizslēdz mājaslapas un maksājumu sistēmu izvietojumu katrai valstij atsevišķi”, - apgalvo Softkey ģenerāldirektors Fēlikss Mučniks (Felix Muchnik).

„Novērtējot Softkey-Igaunija pusgada darbības rezultātus, esam nolēmuši, ka mums ir vēlēšanās un iespējas turpināt projekta attīstību, - notikumu komentē Jevgēnijs Savickis (Eugene Savitsky), Softkey- Igaunija vadītājs. – Šodien Latvija, pēc tam – un tas ir loģiski – Lietuva. Kopā ar tirgus attīstību attīstīsimies arī mēs paši”.

Tāpat kā Igaunijā, arī Latvijā interneta veikala darba valodas būs divas – krievu un latviešu. Baltijas valstīs tā ir tradicionāla prakse. Abu valodu izmantošana dod iespēju maksimāli paplašināt potenciālo klientu loku un piedāvāt viņiem ērtu programmnodrošinājuma izvēles un iegādes procesu.

Par kompāniju.
Softkey
Kompānija SoftKey – tas ir viens no labākajiem programmnodrošinājuma interneta veikaliem Krievijā, Ukrainā, Kazahstānā, Baltkrievijā, Bulgārijā, bet tagad – arī Baltijā, kurš piedāvā pircējiem plašu sortimentu, dažādus apmaksas veidus, operatīvu (bieži vien - tūlītēju) pasūtījuma apstrādi, pasūtījuma izpildes procesa izsekošanu personīgajā sadaļā, dažādas programmnodrošinājuma ražotāju un veikala piedāvātās atlaides.


Kompānija:   Softkey

Visu jaunumu saraksts
Jūsu grozs ir tukšs Grozs
Kopā pasūtījumu: 20 088 012
 
lietotāja vārds:
parole:
Reģistrācija
Esat aizmirsuši paroli?
 
Pircēja sadaļa
Veikals
Palīdzība
Partneriem
Apkalpošana
Reģioni
 
 
Kontaktinformācija
(+372) 616 6070
 
Uzdot jautājumu tehniskajam atbalstam
Tehniskais atbalsts
 

Valūta
Parādīt kataloga cenas valūtā:

 

Mēs pieņemam
Apmaksas veidi
un citi apmaksas veidi
 

Izdrukas versija
  |

Drošības režīms
Ja jums radušās problēmas, jūs varat vērsties tehniskā atbalsta dienestā.
Тālr.: (+372) 616 6070. Darba laiks: pirmd. – piektd. 10.00 – 17.00 (GMT+2, Riga).

Izstrādāts kompānijā «Bitrix»
Izstrādāts
«Bitrix»

 
Copyright © 2001–2018 SAS «Softkey»